Avaleht
Info
Dokumendid
Juhatus
Revisjonikomisjon
Võistlused
Parimad sportlased
Statistika
Auliikmed
Arhiiv
Galerii

Info

NB! EM-le registreerumise tähtaega on pikendatud kuni 23.06.2017 märkusega "See on nüüd tõesti viimane tähtaeg".

1. EESTIKEELSET INFOT AARHUSI EM-I KOHTA SAAB
KODULEHEL http://www.emacs2017.com/en-GB/About/Short-info-Estonian VAJUTADES LISAKS "ABOUT". EESTIST REGISTREERUS 37 SPORTLAST JA 2 SAATJAT. EESTI SPORTLASTE NIMED JA ALAD ON LEITAVAD ALAJAOTUSES VÕISTLUSED/JUHENDID/.  VÕISTLEJAID ON   KOKKU  ROHKEM KUI 4250.
2. BALTIMAADE JA EESTI MV 12.-13.AUG. MAJUTUSEKS PALUN TEATADA MAILI TEEL  MAJUTUSE SOOVIST tiia.eeskivi@fortum.com. MAJUTUSE HIND ALATES 15-16 EUR IN/ÖÖ KAHESES VÕI KOLMESES TOAS. MAJUTUSE EEST TASUMINE TOIMUB ÜLEKANDEGA EKVA ARVELDUSARVELE. KUTSEHARIDUSKESKUSE HOSTELIS ON VÕIMALIK TELLIDA MAJUTUS KA ÖÖKS VASTU 12.AUGUSTI 

 
 
TEATMIK 2016 ON VALMINUD JA ON JÄLLE MAHUKAM VARASEMATEST (152 lk) - LISAKS TAVAPÄRASELE SISULE (KONTAKTID, VÕISTLUSKALENDER, 2016 PARIMAD, TULEMUSED TIITLIVÕISTLUSTELT, EDETABELID) ON SEEKORD TOODUD KÕIKIDE EESTLASTEST MEDALIVÕITJATE  TULEMUSED RAHVUSVAHELISTEL SUURVÕISTLUSTEL - MM, EM, MAAILMAMÄNGUD JA  EUROOPA MÄNGUD 1989-2016.  NIMEDE VÄLJATOOMINE ON TÄNU JA TUNNUSTUS TUBLIDELE SEENIOR-SPORTLASTELE.  TEATMIKUS ON ESMAKORDSELT ÄRA TOODUD KÕIGI AEGADE 10 PAREMAT TULEMUST ÜKSIKALADEL JA HEIDETE MITMEVÕISTLUSES. VÄRVIPILDID ON VALITUD KAJASTAMA OLULISI SÜNDMUSI JA TEGEMISI AASTAL 2016. TEATMIKU HIND ON SEEKORD EKVA LIIKMETELE  8 EUROT, TEISTELE 10 EUROT. OSTUSOOVID JUHATUSE LIIKMETE KAUDU!
 

    Liikmemaksud ainus regulaarne rahaline toetus EKVA tegevusele. Aastamaks 10 eurot palume kanda eraldi maksekorraldusega,  nime ning aasta näitamisega, jooksva aasta 31. maiks või enne tiitlivõistluseks registreerimise lõpptähtaega  tiitlivõistlustele sõitjatel. Eesti Vabariiki saab tiitlivõistlustel ja maavõistlustel esindada  ainult EKVA liige, Euroopa ja Maailmamängudest ja klubide võistlustest osavõtuks pole see vajalik. Liikmemaksu võlglasi ei  arvata  automaatselt EKVA-st  välja, väljaastumiseks on vaja sooviavaldust ja väljaastumiseni tuleb korrektselt tasuda liikmemaksu.  Püsivad liikmemaksuvõlglased heidetakse välja juhatuse otsusega pärast hoiatuskirja saatmist, kui sellele pole reageeritud 30 päeva jooksul ja nende nimed avaldatakse kodulehel.  Liikmemaksust on uue korra järgi vabastatud EKVA auliikmed ja isikud, kes on saanud jooksva aasta 1. jaanuariks 77-aastaseks (2017.a. on liikmemaksust vabastatud 1939.a. ja varem sündinud EKVA liikmed ja muidugi auliikmed. Juhatuse otsuse kohaselt tuleb uutel liikmetel  tasuda ühekordne sisseastumismaks, mis on ka esimese aasta liikmemaksuks)