Avaleht
Info
Dokumendid
Juhatus
Revisjonikomisjon
Võistlused
Kalenderplaan
Juhendid
Protokollid
Parimad sportlased
Statistika
Auliikmed
Arhiiv
Galerii

Kalenderplaan

Kuupäev(ad) Kirjeldus Asukoht
2019 - Märts
02.03.2019
KOHILA   MITMEVÕISTLUS - korraldaja Aavo Kergand - 5236932
KOHILA
09.03.2019 11.45 EESTI  SISEMEISTRIVÕISTLUSED KERGEJÕUSTIKUS TALLINNA SPORDIHALL
24.03.-30.03.2019 MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED TORUN, POOLA
2019 - Mai
08.05.2019 kell 19.00 Tartu KEVEK  jooksusari - 200 m, 1000 m. TARTU, TAMME STAADION
18.05.2019 kell 11.00 K. TERASE MÄLESTUSVÕISTLUSED  HEIDETES PÕLTSAMAA
21.05.2019 kell 19.00  TARTU KEVEK  JOOKSUSARI - 100 m, 10000 m. TARTU, TAMME STAADION
25.05.2019 kell 12.00 SEENIORIDE HEITJATE SEERIAVÕISTLUS,   I ETAPP REBALA JÕELÄHTME VALD
29.05.2019 KELL 18.00 VILJANDI SEERIAVÕISTLUS HEIDETES  I VILJANDI
2019 - Juuni
08.06.2019 EESTI  MEISTRIVÕISTLUSED  POOLMARATONIS NARVA
08.06.2019 kell 11.00 SEENIORIDE HEITJATE SEERIAVÕISTLUS  REBALA  II ETAPP REBALA, JÕELÄHTME VALD
12.06.2019 kell 19.00 KEVEK JOOKSUSARI - 400 M, 800 M TARTU, TAMME STAADION
15.06.2019 kell 11.00 EESTI-SOOME MAAVÕISTLUS HEIDETES
KOHILA KEVADINE VÕISTLUS
 
KOHILA
15.06.2019 kell 14.30 EESTI MEISTRIVÕISTLUSED VASARAHEITES JA RASKUSHEITES KOHILA
26.06.2019 KELL 18.00 VILJANDI SEERIAVÕISTLUS HEIDETES  II VILJANDI
29.-30.06.2019 Valgevene lahtised meistrivõistlused
SÕPRUSE KARIKAS, 8 RIIKI
GRODNO
2019 - Juuli
03.07.2019 KELL 19.00 KEVEK  JOOKSUSARI  60 M, 5000 M TARTU, TAMME STAADION
06.07.2019 KELL 11.00 HEITJATE SEERIAVÕISTLUSE  III ETAPP, REBALA, JÕELÄHTME VALD REBALA, JÕELÄHTME VALD
12.-14.07.2019 EESTI SPORDIMÄNGUD (OMAVALITSUSED) TARTU TAMME STAADON
16.07.2019 KELL 18.00 VILJANDI SEERIAVÕISTLUS HEIDETES  III VILJANDI
17.07.2019 KELL 19.00 KEVEK JOOKSUSARI  100 M, 1 MIIL TARTU, TAMME STAADION
20.07-21.07.2019 KELL 13.00 EESTI MEISTRIVÕISTLUSED V.A.VASAR JA RASKUSHEIDE KARKSI-NUIA
27.07.2019 KELL 11.00 HEITJATE SEERIAVÕISTLUSE IV ETAPP, REBALA REBALA
31.07.2019 KELL 19.00 KEVEK JOOKSUSARI  200 M, 2000 M. TARTU, TAMME STAADION
2019 - September
05.09.-15.09.2019 EUROOPA  MEISTRIVÕISTLUSED  KERGEJÕUSTIKUS ITAALIA, VENEETSIA
08.09.2019 EESTI MEISTRIVÕISTLUSED MARATONIJOOKSUS TALLINN
18.09.2018 kell 15.00
 TALLINNA SVK MITMEVÕISTLUS. KAVAS  KAUGUSHÜPE, KUULITÕUGE, KETTAHEIDE (3 KATSET).
TALLINN, KADRIORG
28.09.2019, kell 12.00 SEENIORIDE  HEITJATE SEERIAVÕISTLUSE  V  ETAPP
TOIMUB EU SPORDINÄDAL 2019 SARJAS
 
VITSIKU, IDA-VIRUMAA
2019 - November
30.11.2019 16.30 EKVA AASTAKOOSOLEK  PÕLTSAMAA KULTUURIKESKUS PÕLTSAMAA
2019 - Detsember
14.12.2019 11.45 KEVEK  lahtised sisemeistrivõistlused TARTU, TÜ SPORDIHALL
2020 - Veebruar
15.02.2019 10.30 MULGIMEHE  RASKUSHEIDE JA KUULITÕUGE, korraldaja P.Nõmmik VILJANDI PAALALINNA VIILHALL
2020 - August
01.08.2020 HEITJATE  SEERIAVÕISTLUS  IV ETAPP REBALA
08.08.-09.08.2020 EESTI SEENIORISPORDI JA SPORDIVETERANIDE LIIDU SUVEMÄNGUD VÕRU
15.-16.08.2020 BALTIMAADE JA  EESTI  MEISTRIVÕISTLUSED VILJANDI
29.08.2019 KELL 10.00 EESTI HEIDETE MITMEVÕISTLUSE MEISTRIVÕISTLUSED KOHILA
2020 - Oktoober
03.10.2020 kell 12.00 MULGI SÜGISPOMM  2020 - VÕISTLUSED VASARA- JA  RASKUSHEITES, korraldaja A.Hommik VILJANDI PAALALINNA HEITEVÄLJAK
10.10.2019 kell 12.00 MULGI HEITED 2020 - VÕISTLUSED   VASARAHEITES JA RASKUSHEITES  PAALALINNA  HEITEVÄLJAKUL, korraldaja P. Nõmmik VILJANDI PAALALINNA HEITEVÄLJAK